Sinem Erim Tipi - aycaulusoy

İçeriğe git
Sinem Erim Tipi


Merhaba Ben Sinem;
1986 yılında Ankara'da soğuk bir kış gününde prematüre bebek olarak doğdum. 2012 yılında evlenip İstanbul’da yaşamaya başladım. 5 yaşında bir oğlum var.
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler ve İşletme Fakültesi mezunuyum. İş hayatına reklam ajansında çalışarak başladım, 2007 yılından beri kurumsal bir firmada çalışmaya devam ediyorum. Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Diksiyon ve Kurum İçi Etkili İletişim eğitimlerini tamamlayıp sertifikalarını aldım.
Dansa 5 yaşında halk oyunlarıyla başladım yaklaşık 10 sene boyunca hemen hemen her yöre de dans ettim. Ardından latin danslarıyla ilgili eğitimler aldım. Dans benim için çok ayrı bir yerde. Dans ederken kendimi buluyorum hem üzüntümü hem mutluluğumu dansla paylaşıyorum, kendim oluyorum. Dansı bu kadar çok severken oğlumun doğumunun ardından profesyonel olarak dans etmeye başladım. Ergonomik taşıyıcılarla dans ederek hem oğlumu büyüttüm hem de anneleri bebekleriyle dans ettirdim. Talep oldukça hem anne ve bebeklerle, çocuklarla, ailelerle, arkadaş gruplarıyla dans etkinlikleri yapmaya devam ediyorum. Joimove Türkiye dans eğitmenliğinin yanında amigurumi ile ilgileniyorum sosyal medya hesabım @sinemoruyor, sipariş üzerine oyuncak, anahtarlık, ev botu örüyorum. Aynı zamanda masallarla dans eğitmenliği de yapıyorum.
Pandemi döneminde kanalbu yayın ekibine katıldım. Kanalda hem oğlumla çeşitli oyunlar oynuyoruz hem de dans ediyorum.
Kişisel gelişim konusu her zaman ilgimi çok çekmiştir . 2004 yılında annem sayesinde reiki ile tanıştım. Ayça ULUSOY ile meditasyon ve reiki çalışmalara katılmaya başladım ve çalışmaya devam ediyorum. Reiki 1. Ve 2. Aşamayı 2004 yılında, 3. Aşamayı da 2008 yılından kendisinden aldım. Reikinin hem faydasını kendim gördüm hem de çevremdeki insanlardan olumlu dönüşler almaya başladım.
Ardından spiritüel dovsing, pandül & sarkaç eğitimi (temel ve ileri düzey) ve acsess bars uygulayıcısı eğitimleri aldım.  Bu yolda hem kendime hem de çevremdeki insanlarin yollarına ışık olmak istiyorum. Alan ve aktaran olmak için çalışmaya devam ediyorum.
Sevgiler.
REİKİ EĞİTİMLERİ VE ENERJİ ÇALIŞMALARI-UYGULAMALAR
(İstanbul Avrupa yakası-Manisa-İzmir)
Farklı bir şehirden talebiniz olursa iletişime geçin...


O507 282 8060
sinemerim8@gmail.com


MCM Turkuaz A.Ş
ayca@aycaulusoy.com / İnfo@ashua-turkuaz.com    
0532 640 99 86  | 0533 927 14 53
İçeriğe dön